Pro deklaraci příznivých efektů při užívání přípravku Body Balance jsme provedli několik testů, zde jsou výstupy ze dvou z nich.

TESTY KRVE

Krev sama o sobě je výborným ukazatelem zakyselení organismu. Důsledkem zakyselení jsou například studené nohy, ruce, křeče v končetinách, celkový špatný krevní oběh.

Žena, 60 let - užívání přípravku Body Balance

Na obrázku vlevo jsou vidět jednotlivé krvinky, které vytvářejí agregace (neboli shluky), to znamená, že tělo je již zakyselené.

Na obrázku vpravo (za pouhých 90 minut, PO užití 3 tablet přípravku Body Balance) je vidět, že krvinky již nevytvářejí shluky, plavou volně, mají tedy záporný náboj. Tento obrázek je ukazatelem toho, že tělo není zakyselené (má tedy optimální hodnotu pH).

Muž, 40 let - užívání přípravku Body Balance

Odborník pozná účinek pod mikroskopem již po 5 minutách, laik po 40 minutách.

Na obrázku vlevo jsou opět vidět známky zakyselení organismu - krvinky opět vytvářejí nepřiměřené shluky.

Po užití 3 tablet přípravku Body Balance po 90ti minutách (obrázek vpravo) je vidět, že krvinky mají již záporný náboj, nevytvářejí shluky, tělo není zakyselené.

TEST OXIDACE - "hřebíkový test"

Pro účely zjištění schopnosti ochrany před oxidací jsme do skleněných dóz vložili 3 kusy hřebíku a zalili je čistou, balenou vodou a přidali pár kapek citrónu do každé z nich. S tím rozdílem, že do dózy vpravo jsme vložili jednu jedinou tabletu přípravku Body Balance. Obě dózy byly po dobu testu hermeticky uzavřeny a uloženy ve stejných podmínkách bez rozdílu teplot.

Po 3 dnech byl účinek ohromující - v dóze vlevo byly již viditelné postupy koroze (oxidace), zatímco v dóze vpravo, kde byla vložena tableta přípravku Body Balance nebylo po oxidaci ani vidu.

Pro porovnání uvádíme stav po 17ti dnech od začátku celého pokusu. Posuďte sami.