Má zkušenost s nanotechnologií ve spreji

Robot and shield

Nanotechnologie mne vždy fascinovala. Používá se v mnoha oblastech jako je elektronika, strojírenství, atd. Ale mne zajímá hlavně v oblasti zdravotnictví (cílená doprava léčiv). Když jsem se dozvěděl o produktech vyrobené nanotechnologií, o tom, že jakýsi vědec jako jediný na světě má technologii, která dokáže odebrat vibrace z rostlin, minerálů i křišťálů a jako jediný na světě dokáže stáhnout energetický vzorec z celé rostliny, byl jsem z toho paf.

To, že to jsou 100% přírodní produkty, které v sobě obsahují účinné látky shromážděné z několika tisíců léčivých bylin a blahodárný efekt je posílen nanotechnologickým zpracováním, kdy se aktivují úplně ty nejmenší částečky léčivé látky (nanoefektory), tak jsem chtěl rozhodně vědět víc. Čekal jsem nějakou přemrštěnou cenu za nanosprej nebo čípky a ono ne, bylo to překvapivě dostupné pro všechny.

Bez jakýchkoli vedlejších účinků, klinicky a dermatologicky testované, takže proč nezkusit.

Výhody nanotechnologicky zpracovaných produktů jsou:

  • Ohromná schopnost pronikání – vzhledem k jeho velikosti pronikne kdekoliv v těle
  • Velká rychlost – rychlý pohyb podobný pohybu medúzy
  • Ideální nosič – působí bez čekání – ihned

Věděl jsem, že mnozí z mých klientů by tyto produkty uvítalo, protože někteří z nich trpí chronickými bolestmi, bolestmi kloubů, problémy s lymfatickým systémem nebo s toxickými kovy. Nicméně, chtěl jsem produkt nejdříve vyzkoušet sám.

A jak to dopadlo si můžete přečíst níže.

A teď už víte, proč jsem chtěl produkt vyzkoušet. Za tu cenu nesměl v naší přírodní „lékárničce“ chybět. Tedy chtěl jsem si ho objednat jen preventivně, co kdyby. Nuž, ale znáte zákon vesmíru, chytli mně záda a já nemohl sedět, ležet, chodit a práce jak na kostele. Co teď? Nemůžu si dovolit skončit v nemocnici na kapačkách a hlavně nechci do sebe cpát opiáty.

První myšlenka patřila zázračnému nanospreji, o kterém mi říkal kamarád, tedy popravdě ta myšlenka přišla od mé milované polovičky. Takže hned jsem vzal telefon a volám, zda má skladem a ať s ním ihned valí na poštu. Kdo zažil onu bolest, když vás to shazuje na zem a pohybujete se jako váš domácí mazlíček pochopí, že jsem se musel hodně zapřít, abych vydržel do rána, než pošťačka donese balíček. Nepamatuji si, že bych kdy zásilku rozdělal takovou rychlostí. Hned jsem sprej dle návodu aplikoval, protože od té doby co mne to chytlo, tak jsem vydržel bez prášků, injekcí…a jediné co jsem do té doby používal, byla elektrická dečka (suché teplo) k nahřívání zad. Bylo mi řečeno, že při akutních bolestech se může aplikovat po 2 hodinách, tož jsem aplikoval celý den a vono nic. Jaj, zase nějaký zázrak, který tahá z lidí jen love, ale říkal jsem si vydrž prťka, vydrž.

Ono normálně když skončím na kapačkách, tak jsem schopen pohybu tak pátý den, ale i tak hodně vofafrně. Ten den mě to přišlo, že se to i trochu zhoršilo, ale vytrvale jsem aplikoval dál a ráno…ráno jsem byl z toho paf, velikánská úleva, už jsem mohl občas sednout i za PC, vyřídit objednávky, opatrně zalehnout do postele a číst si knížku. Už jsem aplikoval tak po 3 hodinách a další den jsem už nevěděl, že by mě záda boleli. Říkal jsem si kurňa, že by?

Tak jsem vzal sprej a „utíkal“ k babičce, které bolely kolena. Stříkl jsem ji 2x na jedno koleno, půl hodiny jsme kecali a já se poté babičky zeptal co její koleno a ona, že nic, že nebolí a rychle chtěla i druhé. Ten den manželka potkala paní, které je přes 80 let a ona si stěžovala, že nemůže dojít ani na poštu jak ji bolí nohy, klouby, záda…a souhlasila, že se k ní stavíme se sprejem. Když jsme dorazily, tak jsme jí nastříkali záda, kolena a třísla. Po 2 hodinách jí volám a ona, že třísla a kolena jsou O.K. a záda, že ještě bolí. Je to možné toto? Řekli jsme jí, že až pojede za manželem, který leží na LDNce, tak ať mu to aplikuje na proleženiny, že to má taky dost pomoct, což se i později potvrdilo.

Pak mě napadlo, že když to působí protizánětlivě, antibakteriálně, tak vyzkouším ještě pod paži, kde jsem měl už přes týden nehezký absces – vřed, nějak extra jsem na to nemyslel, stříkl jednou, druhý den taky jednou a třetí den byl fuč. Hmmm. Nyní sprej aplikujeme kde můžeme a výsledky jsou neskutečné.

A to jsme zatím vyzkoušeli jen jeden produkt z 16ti, rozhodně stojí za povšimnutí i čípky nebo osvěžující a aromatický sprej ústní dutiny, tzv. energie ve spreji, která vás na 5 hodin nakopne.

V případě zájmu o zakoupení klikněte >>> ZDE <<< a požádejte si o heslo na: onlinekomunikace@gmail.com

lavyl, lavyl lymph, lavyl auricum, lavyl na zuby, lavyl 32 cena, jak používat lavyl auricum, lavylites, lavylites zkušenosti, lavylites recenze, lavylites nanotechnologie